| Courchevel | Tarentaise | 4 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 18 april 2027 | 2.738 m | Skigebied |
|---|
| Les Menuires | Tarentaise | 5 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 18 april 2027 | 2.850 m | Skigebied |
|---|
| Méribel | Tarentaise | 5 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 18 april 2027 | 2.952 m | Skigebied |
|---|
| Flaine | Grand Massif | 5 december 2026 (gedeeltelijk; heel skigebied op 19 december 2026) | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 18 april 2027 | 2.500 m | Skigebied |
|---|
| Alpe d’Huez | Oisans | 5 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 25 april 2027 | 3.330 m | Skigebied |
|---|
| Vaujany | Oisans | 5 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 25 april 2027 | 2.800 m | Skigebied |
|---|
| Oz-en-Oisans | Oisans | 5 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 25 april 2027 | 2.800 m | Skigebied |
|---|
| Auris-en-Oisans | Oisans | 5 december 2026 | Voorlopig: aangekondigd door een toeristenbureau of een aggregator, nog niet door het skigebied | 25 april 2027 | 2.176 m | Skigebied |
|---|
| Chamrousse | Belledonne | 5 december 2026 | Voorlopig: aangekondigd door een toeristenbureau of een aggregator, nog niet door het skigebied | 11 april 2027 | 2.250 m | Skigebied |
|---|
| Avoriaz | Chablais | 11 december 2026 (voor-opening op 28 november 2026) | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 18 april 2027 | 2.225 m | Skigebied |
|---|
| Châtel | Chablais | 11 december 2026 (voor-opening op 5 december 2026) (gedeeltelijk; heel skigebied op 19 december 2026) | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 18 april 2027 | 2.200 m | Skigebied |
|---|
| Montriond | Chablais | 11 december 2026 | Voorlopig: aangekondigd door een toeristenbureau of een aggregator, nog niet door het skigebied | 18 april 2027 | 2.225 m | Skigebied |
|---|
| Saint-Martin-de-Belleville | Tarentaise | 12 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 18 april 2027 | 2.850 m | Skigebied |
|---|
| La Plagne | Tarentaise | 12 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 24 april 2027 | 3.080 m | Skigebied |
|---|
| Champagny-en-Vanoise | Tarentaise | 12 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 17 april 2027 | — | Skigebied |
|---|
| Les Arcs | Tarentaise | 12 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 24 april 2027 | 3.226 m | Skigebied |
|---|
| Peisey-Vallandry | Tarentaise | 12 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 24 april 2027 | 3.226 m | Skigebied |
|---|
| Sainte-Foy-Tarentaise | Tarentaise | 12 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 18 april 2027 | 2.620 m | Skigebied |
|---|
| La Rosière | Tarentaise | 12 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 17 april 2027 | 2.800 m | Skigebied |
|---|
| Les Saisies | Beaufortain | 12 december 2026 (voor-opening op 5 december 2026) | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 10 april 2027 | 1.941 m | Skigebied · Sneeuw |
|---|
| Valloire | Maurienne | 12 december 2026 (voor-opening op 5 december 2026) | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 11 april 2027 | 2.750 m | Skigebied |
|---|
| Valmeinier | Maurienne | 12 december 2026 (gedeeltelijk; heel skigebied op 19 december 2026) | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 9 april 2027 | 2.750 m | Skigebied |
|---|
| Aussois | Maurienne | 12 december 2026 (gedeeltelijk; heel skigebied op 19 december 2026) | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 9 april 2027 | 2.700 m | Skigebied |
|---|
| Val Cenis | Maurienne | 12 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 16 april 2027 | 2.800 m | Skigebied |
|---|
| Saint-Gervais Mont-Blanc | Mont-Blanc | 12 december 2026 (gedeeltelijk; heel skigebied op 19 december 2026) | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 4 april 2027 | 2.353 m | Skigebied |
|---|
| Megève | Mont-Blanc | 12 december 2026 (voor-opening op 5 december 2026) | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 4 april 2027 | 2.014 m | Skigebied |
|---|
| Les Contamines-Montjoie | Mont-Blanc | 12 december 2026 (voor-opening op 5 december 2026) (gedeeltelijk; heel skigebied op 19 december 2026) | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 10 april 2027 | 2.450 m | Skigebied · Sneeuw |
|---|
| Vallorcine | Mont-Blanc | 12 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 11 april 2027 | 2.270 m | Skigebied |
|---|
| Les Carroz d’Arâches | Grand Massif | 12 december 2026 | Voorlopig: aangekondigd door een toeristenbureau of een aggregator, nog niet door het skigebied | 11 april 2027 | 2.109 m | Skigebied |
|---|
| La Clusaz | Aravis | 12 december 2026 | Voorlopig: aangekondigd door een toeristenbureau of een aggregator, nog niet door het skigebied | 25 april 2027 | 2.477 m | Skigebied |
|---|
| Le Grand-Bornand | Aravis | 12 december 2026 (voor-opening op 5 december 2026) | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 11 april 2027 | 2.100 m | Skigebied |
|---|
| Manigod | Aravis | 12 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 29 maart 2027 | 1.810 m | Skigebied |
|---|
| Les Gets | Chablais | 12 december 2026 (gedeeltelijk; heel skigebied op 19 december 2026) | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 11 april 2027 | 1.826 m | Skigebied |
|---|
| Saint-François-Longchamp | Maurienne | 12 december 2026 | Voorlopig: aangekondigd door een toeristenbureau of een aggregator, nog niet door het skigebied | 9 april 2027 | 2.550 m | Skigebied |
|---|
| Le Corbier | Maurienne | 12 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 9 april 2027 | 2.265 m | Skigebied |
|---|
| La Toussuire | Maurienne | 12 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 9 april 2027 | 2.431 m | Skigebied |
|---|
| Saint-Sorlin-d’Arves | Maurienne | 12 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 9 april 2027 | 2.620 m | Skigebied |
|---|
| Saint-Jean-d’Arves | Maurienne | 12 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 9 april 2027 | — | Skigebied |
|---|
| Villard-de-Lans – Corrençon | Vercors | 12 december 2026 | Voorlopig: aangekondigd door een toeristenbureau of een aggregator, nog niet door het skigebied | Niet aangekondigd | 2.050 m | Skigebied |
|---|
| Valmorel | Tarentaise | 18 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 10 april 2027 | 2.400 m | Skigebied · Sneeuw |
|---|
| Pralognan-la-Vanoise | Tarentaise | 19 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 4 april 2027 | 2.355 m | Skigebied |
|---|
| Arêches-Beaufort | Beaufortain | 19 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 4 april 2027 | 2.300 m | Skigebied |
|---|
| Crest-Voland | Val d’Arly | 19 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 3 april 2027 | 1.889 m | Skigebied |
|---|
| Notre-Dame-de-Bellecombe | Val d’Arly | 19 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 10 april 2027 | 2.069 m | Skigebied |
|---|
| La Norma | Maurienne | 19 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 10 april 2027 | 2.750 m | Skigebied |
|---|
| Les Houches | Mont-Blanc | 19 december 2026 | Voorlopig: aangekondigd door een toeristenbureau of een aggregator, nog niet door het skigebied | 4 april 2027 | 1.900 m | Skigebied |
|---|
| Combloux | Mont-Blanc | 19 december 2026 | Voorlopig: aangekondigd door een toeristenbureau of een aggregator, nog niet door het skigebied | 21 maart 2027 | 1.757 m | Skigebied |
|---|
| Cordon | Mont-Blanc | 19 december 2026 | Voorlopig: aangekondigd door een toeristenbureau of een aggregator, nog niet door het skigebied | 7 maart 2027 | 1.537 m | Skigebied |
|---|
| Morillon | Grand Massif | 19 december 2026 | Voorlopig: aangekondigd door een toeristenbureau of een aggregator, nog niet door het skigebied | Niet aangekondigd | 2.108 m | Skigebied |
|---|
| Samoëns | Grand Massif | 19 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 11 april 2027 | 2.120 m | Skigebied |
|---|
| Sixt-Fer-à-Cheval | Grand Massif | 19 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 7 maart 2027 | 2.500 m | Skigebied |
|---|
| Mont-Saxonnex | Bornes | 19 december 2026 | Voorlopig: aangekondigd door een toeristenbureau of een aggregator, nog niet door het skigebied | Niet aangekondigd | 1.545 m | Skigebied |
|---|
| Praz-sur-Arly | Val d’Arly | 19 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 29 maart 2027 | 1.976 m | Skigebied |
|---|
| Flumet | Val d’Arly | 19 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 29 maart 2027 | 1.600 m | Skigebied |
|---|
| Morzine | Chablais | 19 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 4 april 2027 | 2.019 m | Skigebied |
|---|
| Saint-Jean-d’Aulps – Roc d’Enfer | Chablais | 19 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 28 maart 2027 | 1.790 m | Skigebied |
|---|
| La Chapelle-d’Abondance | Chablais | 19 december 2026 | Voorlopig: aangekondigd door een toeristenbureau of een aggregator, nog niet door het skigebied | 21 maart 2027 | 1.800 m | Skigebied |
|---|
| Praz de Lys – Sommand | Chablais | 19 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 4 april 2027 | 1.961 m | Skigebied |
|---|
| Hirmentaz – Les Habères | Chablais | 19 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 28 maart 2027 | 1.610 m | Skigebied |
|---|
| Bonneval-sur-Arc | Maurienne | 19 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 24 april 2027 | 3.000 m | Skigebied |
|---|
| Bessans | Maurienne | 19 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 28 maart 2027 | 2.000 m | Skigebied |
|---|
| Albiez-Montrond | Maurienne | 19 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 21 maart 2027 | 2.100 m | Skigebied |
|---|
| Les Karellis | Maurienne | 19 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 10 april 2027 | 2.520 m | Skigebied |
|---|
| Les 7 Laux | Belledonne | 19 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 29 maart 2027 | 2.400 m | Skigebied |
|---|
| Le Collet d’Allevard | Belledonne | 19 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 29 maart 2027 | 2.090 m | Skigebied |
|---|
| Autrans-Méaudre en Vercors | Vercors | 19 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | Niet aangekondigd | 1.610 m | Skigebied |
|---|
| Lans-en-Vercors | Vercors | 19 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 7 maart 2027 | 1.827 m | Skigebied |
|---|
| L’Alpe du Grand Serre | Matheysine | 19 december 2026 | Aangekondigd door het skigebied of zijn exploitant | 7 maart 2027 | 2.184 m | Skigebied |
|---|
| Massif des Brasses | Chablais | 20 december 2026 | Voorlopig: aangekondigd door een toeristenbureau of een aggregator, nog niet door het skigebied | 22 maart 2027 | 1.503 m | Skigebied |
|---|